אחרי הסרט

היא ליטפה את הזין שלו, הוא הצמיד אותה ונישקת אותה חזק. הוא השכיב אותה על הגב…והתעורר. כן זה היה רק חלום. מתוק ונעים. שמש כבר היה בתוך החדר, היה אפשר לשמוע את הציפורים בחוץ. הוא נמתח על המיטה, לקום הוא בטוח לא רצה. זה היה כל כך נעים לשכב מתחת לשמיה רכה. אבל החלום על המפגש האינטימי לא אפשר לו להירגע, הזין שלו עמד לא רק בחלום. הוא נזכר בחברה שלו, את הנשיקות המתוקות שלה, את החיבוקים שלה. היום בערב הוא יראה אותה בבית קולנוע והיו לו תוכניות לאחרי הסרט. 
גבוהה, שיער לא מסודר, עיניים צוחקות, ג'ינס, חולצה שחורה, זה הוא. הערב הגיעה, שורה אחרונה, נשיקות, הכף יד שלו מחבקת את השדיים שלה, היא כרגיל בלי חזייה. אי מאושרת לגעת בו, להביא לו שמחה. היא פותחת את הרוכסן שלו, מכניסה את היד ומרגישה את הלחץ. רמת האדרנלין שלו עולה. האצבעות שלה מלטפים את הזין שלו,  הם רואים תשוקה בעיניים אחת של השני.
-"בוא אלי?" – שואל אותה עם כל חושני
-"כן" 
ברגע שהם נכנסו לדירה וישר הצמיד אותה אל הקיר. התנפל עליה עם נשיקות. הידיים שלו ליטפו את הגב, ירדו למטה אל הטוסיק שלה, מנשקת את הצוואר שלה, אוזניים. היא מתחרמנת. הנשימה שלה כבר עמוקה, הוא נוגע בשדיים שלה, לוחץ ….חזק ואז בעדינות. היא פותחת את הכפתורים על החולצה שלו והוא מסתכל עליה עם תשוקה חייתית. הוא מנסה להוריד את החולצה שלה, אבל היא עוצרת אותו, מרימה את החולצה שלו והולכת לחדר אמבטיה.
-"לך לחדר שינה, אני תכף יגיעה"
היא נכנסה לחדר שינה כאשר היא לבושה רק בחולצה שלו. היא דוחפת אותו על מיטה, מנשקת את גוף שלו. ברגע שהיא מגיעה אל הבטן שלו היא הרגישה צמרמורת בגוף שלו ואיך הזין שלו מתמלא בדם.  היא ירדה יותר למטה ולקחה את הזין שלו ביד. פתחה את הפה שלו והתחילה לעשות את המציצה הטובה ביותר שהוא קיבל בחיים שלו.  הוא הרגיש שהוא לא יצליח להחזיק ככה הרבה זמן. הוא הפך אותה על הגב ועלה אליה. הוא נישק אותה ואת הגוף שלה, ברגע שהוא הגיעה אל השדיים שלה הוא תפס את פטמה שלה והתחיל למצוץ. 
היא הוציאה מזה גניחה והשאירה שריטת על הגוף שלו. הידיים שלו החליקו על הגוף שלה, נגעו בשדיים, חיבקו אותה וגם מצאו את דרכם בין הרגליים שלה. הוא פתח עם האצבעות את הכוס שלה ואז הכניס אותם בפנים. אז הלשון שלה מצא את הדרך שלו אל הכוס שלי, היא כבר הייתה מאוד קרובה לאורגזמה, אבל אז היא עצרה אותו
-"אני רוצה אותך בפנים…"
הוא הצמיד את הראש אל המנהרה הרטובה שלה ולחץ, היא התחילה לגנוח. הוא נישק אותה והתחיל לזיין. בהתחלה היה קצת כואב, אבל זה עבר מאוד מהר. ההתרגשות שלהם כבר היה בלתי נסבל, היא תפסה אותו עם הרגליים כדי לקבל אותו עמוק בפנים. הוא זיין אותה מהר, היא כבר גנחה בלי הפסקה ואז הגוף שלה נלחץ והתחיל לרעוד. הוא עצר כדי לתת לה אפשרות לחזור לעצמה. פתאום היא הפכה אותו על הגב ועלתה למלה. היא רכבה עליו בקצב איתי כדי לבדוק את הסבלנות שלו. הידיים שלו מוחצים את השדיים. הקצב שלה גודל, הוא תופס את התחת שלה ועוזר לה עם הידיים. כמה דקות אחרי זה היא הרגישה שהזין שלו התחל למלא אותה בזרע.