אילו לא הייתי נערת ליווי…

האמת? אני לא יכולה לתאר את חיי שונים מכפי שהם. אני לא יכולה לדבר (ולכתוב) בשם בחורות אחרות אבל אעיד על עצמי ביושר ובכנות בבחינת גילוי נאות: אני מספקת שירותי ליווי משום שזו הבחירה שלי. אני מרגישה שלמה לחלוטין כאשר אני מממשת בתחום זה את חופש העיסוק. אלה לא כל חיי,כמובן. זו העבודה שלי. אני עושה אותה על הצד הטוב ביותר, לפי מיטב השיפוט העצמי וגם ואולי בעיקר לפי חוות הדעת וההמלצות החמות עליי.

אני עובדת במקומות נקיים. אני מקפידה על היגיינה ושומרת בקפידה, ואפילו בקנאות, על גופי ועל נפשי. אני שולטת במצבי. אני בהחלט לא נערת ליווי כנועה וחסרת אונים. אני לא מרגישה מנוצלת או מושפלת.

אני עובדת מטעם משרד המספק שירותי ליווי ללקוחות VIP. שמורה לי זכות סירוב. אני לא מלווה ולא מבלה עם כל אחד. זו אחת הדרכים שלי לשמור על עצמי, כי אני חשובה לעצמי ודואגת לעצמי.

נערת ליווי מפסקת את התחת הגדול שלה לקבל אנאלי עמוק

בעבודה הזאת יוצא לי להכיר אנשים מעניינים ומרתקים. אני לומדת מכל אחד מהם דברים חדשים על הטבע האנושי. אני פוגשת גם המון גברים בודדים, שהבדידות מכה בהם וכמעט מכריעה אותם. הזמן שבו הם שוהים במחיצתי הוא הזמן שבו הם חשים כמי שחוזרים לחיים. אני לא תמימה. ממש לא. אני יודעת שבשורה התחתונה מדובר בעסקה: כסף תמורת בילוי או אם לחדד, בעיקר- כסף תמורת מין. אין לי שום בעיה עם זה. אני יודעת בדיוק לאיזה תחום נכנסתי ומה הם חוקי המשחק.

אילו לא הייתי נערת ליווי לא הייתי לומדת על החיים כל מה שאני יודעת עליהם ועדיין ממשיכה ללמוד מכל גבר שעמו אני נפגשת. אל תרחמו עליי. אני חיה את החיים שאני בוחרת לחיות. אני לומדת, מתקדמת, מבלה. יש לי מטרה. אני יודעת שהזמן שבו אעסוק במתן שירותי ליווי הוא מוגבל וקצוב.

אין שום דבר לא נקי בכסף שאותו אני מרוויחה בזכות וביושר. אין לי ביקורת על כל מי שמטיל בכך ספק. זכותם של אנשים לחשוב מה שהם רוצים.

סורי, אבל אני חייבת להפסיק עכשיו. אני נוסעת עכשיו לדרכי, בדרך לעוד לקוח מרוצה.