גבול דק


מזכירה של המנהל שלנו, היא במאת הייתה מלאך. צעירה,רק אחרי הלימודים, רזה ,בגובה 160-170. קשה לי להגיד שהיא ממש כוסית, אבל היה לה גוף ממש מושלם לטעמי. היא תמיד לבשה חצאית צמודה,אז יכולתי להעריך טוב את הטוסיק העגול שלה. אני לא יודע למה ,אבל לא יכולתי להוציא אותה מהראש. מהיום הראשון שלה לא פיספסתי הזדמנות להיכנס אליה כדי לדבר איתה קצת. הצחוק שלה על הבדיחות מטמטמות שלי תמיד הרים לי את המצב רוח.

היחסים שלנו איתה התפתחו ….בעצם הם לא התפתחו. אני נשואי , אז הכל נגמר בצחוקים, בדיחות שלי וריקוד לפעמים בערבי חברה. הדברים השתנו בערב חברה האחרון,רק לא ברור עם לכיוון הנכון. לפני הערב חברה היא הייתה חולה ,לכן לא רכשה כרטיס. למזלי הצלחתי להסיג בשבילה כרטיס ,שכנעתי אותה לבוא וכמובן ביקשתי ריקוד תמורת כרטיס חינם. כמובן שהיא הייתה רוקדת איתי גם ככה.

בערב חברה כרגיל התיישבנו ביחד, חגגנו ,שתינו. רק שהפעם המבט שלי עצר עליה הרבה יותר מהרגיל. היד שלי ניסע הרבה יותר להישאר על הגב שלה,כשאני מחבק אותה. כמה פעמים רקדנו, אבל לא הרשאתי לעצמי משהו מעבר. כמובן שערב בסופו של דבר הערב נגמר. לפני שיצאתי משם שתיתי כמה שוטים ברצף, לא יודע למה. ביציאה פגשתי אותה, זה הרגיש טבעי לצאת איתה משם. המקום שהחברה עשתה את הערב היה באמצע הגן, לכן היה לנו כמה דקות ללכת עד המונית. הרגשתי שהשוטים ששתיתי ביצאיה היו קצת מיותרים. היא דיברה על משהו אבל לא כל כך הקשבתי. הדבר היחיד שהבנתי שיש לה חבר. לפי התנהגות שלה לא הייתי אומר שהיא במאת בזוגיות,מצד שני גם אני לא התנהגתי עכשיו כמו בעל טוב.

הגענו למקום שהמוניות היו צריכים לאסוף אותנו, ראיתי שהמונית שלה עדיין לא הגיעה. הצעתי להצטרף למונית שלי, גם ככה זה נסיעה לאותו כיוון. סגרתי הכל עם הנהג ונסענו. שלב אחד הבנתי שהיד שלי על הברך שלה ,אף שלי בתוך האוזן שלה ואני מנסה לנשק אותה ללחי. אני מבין שהיא לא מתנגדת ואני יכול להמשיך

הדמיון שלי ישר מצייר לי תמונה. אנחנו משנים כיוון לדירה דיסקרטית קרובה, סקס פרוע כל הלילה. התמונה הזאת משכה אותי ממש וגם לידי ,כבר מוכנה,לא צריך להתאמץ אפילו.
אבל מה אני יקבל? זיכרון על הרפתקה עם בחורה צעירה. מה אני יאבד? משפחה

נישקתי אותה על הלחי וביקשתי מהנהג לצאת

לא עברנו את הגבול,עדיין לא