חלומות מתגשמים

היא השתנתה וחזק. מנערה רזה ושטוחה היא הפכה להיות בחורה מאוד יפה, עם גוף מדהים מאוד. היא לא הייתה מושלמת, אבל היא הייתה יכולה לכבוש את ליבם של רוב הגברים. הוא לא ראה אותה מיום סיום הלימודים. היום אחרי פגישת מחזור הם הלכו ביחד הביתה. הם גרו באותו אזור. 
הם הלכו ודיברו על כל מיני דברים שקראו איתם אחרי שהם סיימו בית הספר. 
"כן, כל כך הרבה שינוים" – הוא חשב לעצמו כל פעם שהיה מביט לכיוון שלה.
בבית ספר הוא אף פעם לא ראה בה בחורה אפילו. רזה, עם פנים לבנות, בלי שדיים – בנות כאלה לא עניינו אותו. ועכשיו! כוסית מדהימה, הוא ניסה לצלם אותה עם העיניים שלו, ניסה לנכש מה קורה מתחת לבגדים שלה. עכשיו הוא באמת חשב עלה כמו על מטרה מינית. מטרה שהוא חייב להסיג וכמה שיותר מהר. 
היא כמובן כבר לא הייתה בתולה וזה היה עושה את המטרה יותר קלה. כאשר הדרך המשותפת שלהם נגמרה הוא היה חייב לעשות משהו. 
"הדרך כבר נגמרה, פעם זה היה מרגיש הרבה יותר ארוך. את רוצה להיכנס אלי? נשב, נישתה תה. יש כל כך הרבה עוד לדבר עליו" – זה היה צד מסוכן והוא היה בטוח שהיא תסרב. "בוא אלי, נשתה תה" – מפגר, זה הראי תרוץ הרגיל. היא בטוח הבינה מה הוא רוצה. הוא היה צריך להמציא תירוץ טוב יותר – המחשבות האלה לא יצאו לו מהראש.  אבל אחרי הפסקה קצרה  היא ענתה:
"כן, בטח, למה לא!" – היא אמרה את זה בקל שובב אם טעם מתוק מוזר.
"לא מאמין" – עבר לו בראש. מאנין היא באמת רוצה לשבת ולדבר או שהיא הבינה מה אני רוצה ולא נגד "לשתות תה". המחשבות האלה לא אפשרו להירגע. בבית הוא הכין תה, הם ישבו על הספה בסלון והמשיכו לדבר. התה עמד על השולחן ליד ואף אחד לו נגע בו, זה גרם למחשבות מיוחד אצלו. אחרי זמן מה הוא ניצל את ההפסקה בשיחה ומשך אותה אליו. היא לא התנגדה והם התנשקו. בהתחלה בעדינות ואחרי כמה רגעים כבר בתשוקה חזקה. בלי לחושב פעמיים הוא הוריד את החולצה שלה. היא הייתה לבושה בחזייה מאוד יפה, אבל זה לא היה משנה כי אחרי שנייה היא הייתה זרוקה על הרצפה. השדיים שלה היו ממש יפים, הפטמות שלה כבר עמדו. הוא התנפל עליה, נישק את השדיים, ליקק את הפטמות. הנשימה שלה כבר הייתה מאוד עמוקה. 
אז הוא לחש לה לאוזן "בוא אלי, עכשיו" 
כבר לא היה להם כוח לחכות, הם הורידו את שאר הבגדים ושוב פעם חזרו להתחבק, אבל כבר ערומים. העור שלה היה כל כך רך. הוא נהנה מכל רגע, נישק את הצוואר שלה, כתפיים, ידיים, ליקק את הרגליים שלה. אז הוא ירד ונשכב בין הרגליים שלה. אז הוא נגע בעדינות עם הלשון על הדגדגן שלה. כוס שלה כבר היה רטוב, הוא הכניס את הלשון בפנים והתחיל ללקק. היא התחילה לגנוח. אחרי מספר דקות הוא שינה את התנוחה שלו וסוף סוף הכניס את הזין שלו לתוכה. 
"או…כן" – היא הוציא צעקה. הוא התחיל לזיין אותה, יותר ויותר מהר כל רגע. יותר ויותר עמוק כל תנוע. היא כבר לא גנחה, היא צרחה ככה שכל השכנים שמעו אותה. הוא המשיך לזיין אותה, הוא שיחק עם השדיים שלה, הוא נישק אותה. ובראש שלו הסתובבה מחשה אחד "אני עושה סקס עם בחורה שלמדה איתי באותה כיתה, זה תמיד היה החלום שלי. אחרי כל השנים האלה סוף סוף מפגש אינטימי איתה בדירה של"
היא תמיד הייתה ביישנית וצנועה. ועכשיו היא ערומה מתחתיו, צורחת וכבר נמצאת כמעט על השיא. הוא היה מאוד מרוצה. רק המחשבה שהוא לא עם סתם בחורה אלה עם מישהי שהוא מכיר מלא שנים הייתה מגרה אותו חזק. 
כאשר הוא הרגיש שהוא גומר, הוא הוציא את הזין וגמר על הבטן שלה. היא שמחה מרחה את הכל על הבטן שלה ואז ליקקה את האצבעות.