מלה ללקוחות על אודות נערות ליווי

לקוחות יקרים, משרד ליווי יוקרתי מעריך ומכבד אתכם. בלעדיכם אנחנו בעצם כלום…

חשוב לנו שתקבלו שירות מצוין, כפי שאתם זכאים וראויים לו. שירות שייתן לכם תמורה מלאה כל כספכם. שירות שתרצו לצרוך אותו שוב ושוב באמצעות משרד ליווי מוביל בתחומו, המציע שירותי ליווי ללקוחות VIP, כמוכם.

חשוב לנו שתהיו מרוצים. חשוב לנו – הנה גילוי נאות – שתשמרו על כבודן של מי שמספקות לכם את השירות. הן אינן רכוש שלכן. אין לכם בעלות ואין לכם זכות קניין עליהן. מן הסתם, ודאי איש מכם לא רוצה שמי שתספק לו שירותי ליווי תחוש שהיא מקופחת, מנוצלת, נאצלת לעשות דברים שהיא אינה שלמה אתם. לכן חשוב שהמפגש ייעשה תוך שמירה הדדית של הכבוד של שניכם- הלקוח והבחורה המספקת את השירות.

נערות ליווי אמיתיות

תהיו בני אדם. לא יותר, לא פחות

נערות ליווי שמועסקות על ידינו עוברות הדרכה. מדובר בבחורות אינטליגנטיות, איכותיות, היודעות לתת לגברים שירותי ליווי, לרבות שירותי מין, במקומות נקיים ומסודרים, תוך שמירה מלאה על דיסקרטיות.

העובדה שאתם משלמים במיטב כספכם מוערכת מאוד אבל היא אינה פוטרת אתכם מהיענות לדרישה הבסיסית והלגיטימית מכם להיות בני אדם. זו אינה דרישה מופרזת. היא ודאי לא תובעת מכם מאמץ מיוחד.

כאשר אתם מגיעים למפגש עם נערות ליווי, חשוב שתהיו נקיים, היגייניים. בשורה התחתונה זה יאפשר לכם ליהנות יותר כי גם לבחורות נעים יותר לתת שירות לאנשים נקיים והיגייניים, כפי שגם הבחורות מקפידות על ניקיון ועל היגיינה.

משרד ליווי מוביל לשירותכם

שירותי ליווי של משרד בעל מוניטין הפכו זה מכבר לשירותים אשר המשרד המספק אותם מוערך ונחשב למשרד מוביל בתחומו. זו זכות וזה כבוד. אנא מכם עזרו לנו לשמור על השם הטוב, אשר גם לכם חלק ביצירתו. כל לקוח מרוצה תורם לחיזוקו של השם הטוב ולמוניטין שלנו.

אנחנו מודים לכל אחד מכם שבוחר בנו ומצביע "ברגליים" בעצם צריכת שירותי ליווי מאתנו. נערות ליווי רוצות לספק לכם חוויה מהנה ובלתי נשכחת. עזרו להן לאפשר לכם לחוות אותה. בלוי נעים.