סקס מפתיע בירושלים

שמי יוליה, אני עוסקת בשחייה. יום אחד, כשהגעתי לבריכה לאימונים, ראיתי בחורה חדשה שפשוט שחתה. כשהבטנו זה בזה, הינהנו זה אל זה, והתחלתי את אימון שלי. אחרי האימון הלכתי למקלחת, התפשטתי ופתחתי את המים החמים. ואז ראיתי את אותה הבחורה החדשה נכנסת שראיתי בבריכה.

היא הייתה עירומה לגמרי, רגליים ארוכות ויפות, תחת ספורטיבית קטנה צמודה וחזה קטן. הסתכלתי עליה והרגשתי איך גל של חום עלה מלמטה. תמיד אהבתי בנות, עמוק בפנים הייתי לסבית וחלמתי על סקס עם בחורה, אבל פחדתי להודות בכך.

היא גם הביטה בי, וחייכה, נכנסה למקלחת הצמודה. לא היו מחיצות או קירות במקלחת, ולכן התבוננתי בה מהצד, והיא זרקה מבטים אליה. כשהיא הסתובבה, לא החמצתי את הרגע להסתכל על כל הגוף שלה היטב. כשאני מרגישה איך הפטמות שלי מתנפחות, והתשוקה מתחילה לאט להתעורר. כל פעם שהסתובבתי, היא הסתכלה עלי לעתים קרובות מספיק, תפסתי את מבטה בעצמי, בעיקר מתחת לבטני, והייתי מבוכה ונהנתי בעת ובעונה אחת.

פתאום, אני בטעות החלקתי ונפלתי על הרצפה, קיבלתי מכה על הברך ואת על הראש. הבחורה הזאת זינקה אלי במידי, עירומה לגמרי היא התיישבה מעלי, שאלה אם הכול בסדר. עניתי שהכול בסדר, היא נתנה לי את היד שלה ועזרה לקום.

ואז היא עזרה לי להגיע לספסל והתיישבנו. "שמי קטיה" – היא הציגה את עצמה בירושלים. "ואני יוליה, נעים מאוד" – עניתי לה, העירום שלי הביש אותי. אבל קטיה, זה היה ניראה, לא מתביישת בכלל מהגוף הערום שלה, כאלו זה דבר רגיל ביותר.

ישבנו עירומים על ספסל בחדר ההלבשה. יכולתי לחוש את שערה הרטוב נוגע בעורי כשהיא הניחה את ידה על ברכי וליטפה אותו בעדינות. מהתמונה כולה התחלתי להירטב בין הרגליים, פטמות שלי גדלו, סומק הופיע על לחיי והתחלתי לנשום מהר יותר. קשה היה לא לראות את זה. נראה שקטיה הבחינה בהתרגשות שלי , וכאילו קראה את מחשבתי, היא החלה להזיז את ידה לאט מהברך שלי למלה ברגל. ואז היד שלה הגיעה אל הכוס שלי, ואני לא יכולתי לעמוד בפני שירות ליווי בירושלים, פרשתי את רגלי ועצמתי את העיניים.

ואז היא דחפה את האצבע שלה לתוכי, אה, כן, זה היה נחמד, גמרתי בשנייה,כשאני מנסה להחזיק את האנחות שלי. מממ, אבל היא לא עצרה, ירדה על הברכיים לפני, הכניסה את הראש שלה בין הרגליים שלי והתחילה ללקק אותי עם הלשון העדין שלה. לא היה גבול לאושר שלי, מעולם לא חוויתי עונג כזה. הלשון שלה צנחה פנימה, ואז הסתובבה סביב השפתיים שלי, כאילו בחנה את כל פינות ומקומות האינטימיים שלי. זה היה נהדר.

כשגמרתי שוב, חשבתי שעלי להודות לקטיה, ופרשתי מגבת על הרצפה, הנחתי אותה על הרצפה ופרשתי את רגליה. הכוס שלה משך אותי, אני באמת רציתי להכניס ליווי בישרולים את הלשון וללקק אותו, ואני עשיתי את זה! כל כך אהבתי להקשיב לגניחות שלה, ואני התחלתי ללקק אותה בעוד יותר להט, ובמקביל להכניס את אצבעותי השובבות שלי אל תוך החור שלה.

היא נאנחה והתנשמה מכל מגע שלי. אחר כך לקחה את שערי, והצמידה את פני בחוזקה לחריץ הרטוב שלה. ליקקתי והרגשתי את הדופק של הכוס הקטן שלה מאורגזמה חושנית. קטיה גמרה ושחררה את ראשי, ואני, לאחר שקמתי, נשכבתי לצדה והרגשתי מאושרת. באותו הרגע ידעתי שזה לא המפגש האינטימי האחרון שלנו ומצאתי לעצמי זוגיות מהחלומות.