פעם אחד בבית קולנוע

יום אחד טיילתי בקניון והחלטתי להיכנס לחנות ספרים כי היה צריך כבר לצאת ספר שחיכיתי. בזמן שהסתובבתי בחנות, להפתעתי פגשתי ידידה שלי. היא הייתה בחורה מאוד חמודה. הכרתי אותה מהלימודים, למדנו באותה מחלקה, רק שהיא הייתה שנה מתחת. היא תמיד הייתה ביישנית ואף אחד לא הצליח להכיר אותה מקרוב, אם אתם מבינים על מה אני מדבר. 
היא התעסקה בריקודים מגיל צעיר, לכן היה לה גוף ממש מדהים. שיער שחור ארוך, שדיים עומדים ומבט מאוד מושך. קיצור, היא הייתה בחורה סקסית מאוד. אמרתי לה שלום וניסיתי לנהל שיחה איתה. זה כרגיל היה מאוד קשה, אבל הרגשתי שאני מצליח להתקדם לאנשהו. הצעתי לה ללכת איתי לסרט. הייתי בטוח שהיא תסרב, אבל להפתעתי היא הסכימה. קניתי כרטיסים לאיזה סרט, שורה אחרונה. הסברתי לה שככה סיכוי קטן שמישהו ידבר לידיינו. 
כאשר התיישבנו במקומות שלנו היא פתחה כפתור עליון בחולצה שלה. היא ישבה ישר מאוד והשדיים שלה בלטו קדימה. היה מאוד קשה לשבת במקום ולהביט על כל היופי הזה. כבר בתחילה של הסרט הזין שלי היה כמו אבן. לא הייתי מסוגל להתרכז בסרט, כל מה שהיה לי בראש זה פנטזיות על מפגש אינטימי שלי איתה בדירה דיסקרטית. בחיים לא הייתי יכול לנכש לעצמי שהפנטזיות שלי יתגשמו חלקית בעוד כמה דקות. 
הטלפון שלה התחיל לצלצל, היא ניסתה להוציא אותו והוא אף בין הרגליים שלי. בלי לראות משהו היא טעות שמה את היד על הזין העומד שלי. להפתעתי היא לא הורידה את היד, היא המשיכה ללטף את הזים ואז ירדה עם הראש למטה, פתחה את הרוכסן ולקחה אותו לתוך הפה. הייתי בשוק, היא מצצה את הזין. ליקקה, ליטפה עם היד ושוב פעם הייתה מכניסה אותו לתוך הפה. גנחתי בשקט, אבל אנשים עדיין היו מסתובבים. ממש לא היה אכפת לי. כמה דקות אחרי זה גמרתי ישר לתוך הפה שלה.